Dom ProduktySelektywne modulatory receptorów androgenowych

Major Breakthrough In Fitness SARM Steroids SR9009 Sarms Bodybuilding Stenabolic

dobra jakość Proszek Trenbolonu na sprzedaż
Hello Ada, My waist is two inches smaller and I have gained five pounds of new muscle. I feel great.Thank you

—— Johnny

Just want to say thanks much for your advise and I will definitely be ordering from you again in the near future! Keep up the great service! Take care

—— Robert

Cool testosterone propio! Gained already 9 pounds and my joints feel strong, not weak like with other testosterones. No side effects except increased

—— Zoinberg

Im Online Czat teraz

Major Breakthrough In Fitness SARM Steroids SR9009 Sarms Bodybuilding Stenabolic

Chiny Major Breakthrough In Fitness SARM Steroids SR9009 Sarms Bodybuilding Stenabolic dostawca
Major Breakthrough In Fitness SARM Steroids SR9009 Sarms Bodybuilding Stenabolic dostawca Major Breakthrough In Fitness SARM Steroids SR9009 Sarms Bodybuilding Stenabolic dostawca

Duży Obraz :  Major Breakthrough In Fitness SARM Steroids SR9009 Sarms Bodybuilding Stenabolic

Szczegóły Produktu:

Place of Origin: China
Nazwa handlowa: Hong Kong Blue Universal
Orzecznictwo: ISO 9001 ; USP ; GMP ; HSE
Model Number: SR9009

Zapłata:

Minimum Order Quantity: 10 Gram
Cena: Negotiation
Packaging Details: Disguised And Safe , Foil Bag Or Tin
Delivery Time: 4-7 workdays
Payment Terms: Western Union , , Bank Transfer , Bitcoin
Supply Ability: 1000kg / month
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Serii: SARM Nazwa: SR9009, Stenabolic
Znak: Czysty biały proszek Próbki: Tak
Niedostarczone: Tak Kolor: Biały
Pakiet: Torba aluminiowa Funkcja: sumator
Wygląd: Biały proszek Czystość: 99% min

Czym jest SR9009

SR9009 to syntetyczny ligand Rev-Erb, który jest przyjmowany doustnie. To bardzo wyjątkowy związek. Poprzez stymulowanie białka Rev-Erb, SR9009 ma zdolność do znacznego wpływu na wiele mechanizmów regulacyjnych w ludzkim ciele. Na przykład może wpływać na rytmy dobowe, metabolizm lipidów i glukozy, komórki magazynujące tłuszcz, a także makrofagi. Stenabolic pozwoli więc użytkownikowi stracić tłuszcz i drastycznie zwiększyć wytrzymałość, co jest bardzo pożądanym efektem dla sportowca.

Jak to działa

W wyniku zwiększonej liczby mitochondriów w mięśniach, użytkownik zauważy drastyczną poprawę wytrzymałości i siły mięśni. W rzeczywistości myszy używane w badaniach mogły działać o 50% więcej, gdy były podawane z SR9009, zarówno pod względem odległości, jak i czasu. Jest to możliwe dzięki temu, że te mitochondria są właśnie tymi, które wytwarzają energię w ciele. Poza tym, dzięki wzrostowi liczby makrofagów, wadliwe mitochondria są usuwane z mięśni i zastępowane nowymi.

Ponadto zmiana tempa metabolizmu zwiększa wydatek energii o 5%, nawet gdy użytkownik odpoczywa; dlatego SR spala nadmiar kalorii i nie pozwala im na przekształcanie się w tłuszcz. To, w połączeniu ze zwiększonym metabolizmem glukozy, pomaga skutecznie spalać tłuszcz, co sprawia, że ​​organizm działa, jeśli był w stałym stanie ćwiczeń.

Dawkowanie

Optymalne dawki wahają się od 20 do 30 miligramów (mg) na dzień. Istnieje jednak jedna wada - ze względu na bardzo krótki okres półtrwania, trzeba ją rozłożyć na cały dzień, aby uzyskać najlepszą równowagę substancji aktywnej w organizmie. Dlatego najlepiej stosować stenabolię co 2-4 godziny, w zależności od dokładnej dawki. Na przykład, gdy dawka dzienna wynosi 30 mg, można przyjmować 10 mg co 4 godziny.

Używa w kulturystyce

Podsumowując, Stenabolic pozwoli Ci na więcej treningu cardio, podnieść więcej, stracić tłuszcz, zwiększyć beztłuszczową masę mięśniową i poprawić poziom cholesterolu. Cholesterol i leczenie kardio są bardzo ważne w przypadku stosowania SR w połączeniu z takimi steroidami jak Anavar i Trenbolon.

FAQ

Czy ta strona jest prawdziwa, prawda?
- Jeśli nam nie wierzysz, umieść najpierw małe zamówienie, abyś mógł nas sprawdzić, a my założymy, że zamówisz ponownie! ;) Również sprawdź nasze recenzje, są ponad 950 i rosną!
Czy twoje produkty są prawdziwe?
- Tak, jesteśmy producentami.
Czy mogę śledzić moje zamówienie?
- Tak, możemy podać twój numer śledzenia, a po 5 dniach od jego wysłania możesz go łatwo śledzić.
Jak mogę ci zaufać ? Czy jesteś legalny? Recenzje ?
- Większość naszych klientów sprawdzała nas najpierw małym zamówieniem, tak to działa. Nie sprzedajemy cukierków, sprzedajemy prawdziwy sprzęt, a to nie jest łatwe.
Jak wysyłasz zamówienia, jak się pakuje?
- Dyskrecja jest na najwyższym poziomie, nikt nie będzie wiedział, co zamówiłeś. Usuwamy wszystkie informacje, śledzimy płatności, aby zachować bezpieczeństwo (klienta).
- W jaki sposób? Nasza metoda jest naszą metodą, nie udostępniamy żadnych informacji, po otrzymaniu produktu dowiesz się, jak (preferujemy klasyczny post z powodu sukcesu, bezpieczeństwa)
Dlaczego ceny są tak niskie?
- Nasz sprzęt nie jest z piątej ręki. Mamy roids prosto ze źródeł (laboratoriów), które je stworzyły, więc możemy zaoferować odpowiednie ceny za nielegalne, prawdziwe substancje.
Chcę zamówić luzem, czy to możliwe, bezpieczne?
- Tak to jest. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.
Skąd wysyłasz?
- Szanghaj, Shenzhen.
Kiedy moje zamówienie zostanie wysłane?
- Wysyłamy jeden raz w tygodniu z bezpiecznych powodów. Szanuj to. Nasz wskaźnik sukcesu dostawy jest bliski 99%, więc wiemy, co robić.
Kiedy mogę poprosić o kod śledzenia?
- Po otrzymaniu statusu zamówienia „wysyłane” możesz poprosić o kod utworu, podać numer zamówienia, a my odpowiemy.
Jak długo trwa w USA?
- Zwykle 4-7 dni, jeśli usps jest późno, a zdarza się to czasami do 10 dni.
Czas dostawy do Europy?
- Zwykle 3-5 dni roboczych. Kilka krajów 5-10 dni.
Czy wysyłacie do Kanady i Australii?
- Tak. Wskaźnik sukcesu dostawy wynosi 90%. Nie gwarantujemy dostawy.
Czy oferujesz usługi dropshipping?
- Tak. Napisz do nas, aby uzyskać dalsze informacje.
Co się stanie, jeśli moje zamówienie nie nadejdzie?
- Jeśli błąd wystąpi po stronie usług pocztowych z powodu podanego niewłaściwego lub niepełnego adresu, nie robimy tego. Gdy zamówienie zostanie zatrzymane, nawet jeśli się nie zdarzy, zwrócę ci pieniądze lub odeślę twoje zamówienie z uśmiechem na twarzy.
Omg, on nie odpowiada! Co mam teraz zrobić?
- Zachowaj spokój, otwórz folder ze spamem lub poczekaj, bo pracuję w strefie czasowej w Pekinie i jem, śpię również. Zazwyczaj odpowiadam na wszystkie e-maile max. za 24 godziny, w większości przypadków za 12 godzin.
Czy otrzymuję zniżki cenowe, gdy jestem dobrym klientem?
- Jasne, wysyłamy kody kuponów w regularnych podstawach, ponieważ doceniamy każdego klienta, który ma do czynienia z nami. Jeśli polecisz nas swoim znajomym za pośrednictwem naszego programu polecającego, otrzymasz również rabat cenowy.


Nasza przewaga

Najwyższa jakość mamy własną fabrykę i laboratorium, czystość 99% jest zagwarantowana przed naszą fabryką
Bogate doświadczenie W dziedzinie sterydów od około 10 lat mamy bogate doświadczenie w dyskretnym opakowaniu i bezpiecznej wysyłce.
Najbezpieczniejsza i najszybsza dostawa Produkty mogą być dyskretnie pakowane i wysyłane w ciągu 1 dnia po otrzymaniu płatności. EMS, FedEx, TNT, DHL, UPS można wybrać.
Dyskretne pakiety Różne rodzaje dyskretnych opakowań zarówno dla proszku steroidowego, jak i płynu. I utrzymujemy wysoki procent przechodzących zwyczajów.
Biznes na całym świecie Nasze pakiety są wysyłane do kraju na całym świecie, takich jak USA, Wielka Brytania, Brazylia, Kanada, Australia, Rosja, Filipiny, Szwecja, Szwajcaria, Polska ...

Szczegóły kontaktu
HongKong Blue Universal Co., Limited.

Osoba kontaktowa: Tara

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)