Dom ProduktySteroidy estrogenowe

99% czystość przeciwciała przeciwko steroidom aromatycznym hormon glomerowy Clomifen Citrate Clomid

Hello Ada, My waist is two inches smaller and I have gained five pounds of new muscle. I feel great.Thank you

—— Johnny

Just want to say thanks much for your advise and I will definitely be ordering from you again in the near future! Keep up the great service! Take care

—— Robert

Cool testosterone propio! Gained already 9 pounds and my joints feel strong, not weak like with other testosterones. No side effects except increased

—— Zoinberg

Im Online Czat teraz

99% czystość przeciwciała przeciwko steroidom aromatycznym hormon glomerowy Clomifen Citrate Clomid

Chiny 99% czystość przeciwciała przeciwko steroidom aromatycznym hormon glomerowy Clomifen Citrate Clomid dostawca
99% czystość przeciwciała przeciwko steroidom aromatycznym hormon glomerowy Clomifen Citrate Clomid dostawca 99% czystość przeciwciała przeciwko steroidom aromatycznym hormon glomerowy Clomifen Citrate Clomid dostawca 99% czystość przeciwciała przeciwko steroidom aromatycznym hormon glomerowy Clomifen Citrate Clomid dostawca

Duży Obraz :  99% czystość przeciwciała przeciwko steroidom aromatycznym hormon glomerowy Clomifen Citrate Clomid

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Hong Kong Blue Universal
Orzecznictwo: ISO 9001 ; USP ; GMP ; HSE
Numer modelu: CAS: 50-41-9

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 gram
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: torebce foliowej lub cyny
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, przelew bankowy, Bitcoin
Możliwość Supply: 4000 kg miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: Cytrynian klomifenu Inne imię: Clomid
Czystość: 99% Wygląd: Biały lub mleczny biały krystaliczny proszek
Próbki: dostawa w dowolnym momencie Przesłanie polityki: Dostępne

99% Czystość Anaboliczny steroidowy proszek Clomifenowy cytrynian Clomid Stereidy anty-estrogenowe

Czym jest cytrynian klomifenu lub klomid?

Clomifen lub klomifen (oznaczony jako Androxal, Clomid i Omifin, sól cytrynianowa Serofen) jest selektywnym modulatorem receptora estrogenowego (SERM), który stał się najszerzej zalecanym lekiem do indukcji owulacji w celu odwrócenia anovulacji lub oligoovulacji.
Clomiphene, czasami nazywany Clomifene, nie jest sterydem, chociaż jest powszechnie związany z sterydami anabolicznymi. Clomid należy do grupy leków znanych jako Selective Estrogen Receptor Modulators lub SERM z cechami pobudzającymi i zwiększającymi produkcję gonadotropin w organizmie. Gonadotropiny są to hormony oparte na białku, które w dużej mierze wywodzą się z komórek przysadki mózgowej i są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania układu endokrynnego. Ze względu na swój sposób działania Clomid został opracowany w celu stymulacji jajników, ponieważ stymuluje wszystkie gonadotropiny, których użycie może i wykracza daleko poza stymulację jajników i jest często używane przez wielu sportowców jako część planu odbudowy cyklu po cyklu.

Korzyści z Clomid:

Istnieją dwa wyraźne korzyści dla stosowania preparatu Clomid u osób z anabolicznym sterydem, a pierwsze w cyklu sterydów anabolicznych. Wiele sterydów anabolicznych androgennych przekształca się w estrogen przez proces aromatazy, co może prowadzić do estrogennych skutków ubocznych, często związanych ze stosowaniem sterydów. Najbardziej znanym efektem ubocznym jest Gynecomastia, który jest po prostu męskim rozszerzeniem piersi. Chociaż Clomid nie zmniejsza ilości estrogenów w organizmie, to powstrzyma go od przyłączania się do receptorów i często pomaga w zwalczaniu takich negatywnych skutków ubocznych, ale to tylko uczyni to w pewnym stopniu. Ci, którzy są bardziej wrażliwi na skutki uboczne związane z estrogenami, często znajdą w tym względzie, że Clomid nie ma w tym sensie, ponieważ faktycznie nie zmniejsza ilości estrogenu w organizmie. Często potrzebne jest zmniejszenie estrogenu, a także zablokowanie go przed związaniem silniejszych leków; W tym przypadku sportowiec byłby lepiej obsługiwany, wybierając inhibitor aromatazy, taki jak Arimidex lub Letrozole, aby zaspokoić jego potrzeby.
Drugą zaletą stosowania preparatu Clomid jest zdecydowanie najcenniejsza dla każdego anabolicznego użytkownika sterydów i jest to czas jego PCT. Stosowanie anabolicznych sterydów hamuje naturalną produkcję testosteronu; Jeśli używamy sterydów anabolicznych prawidłowo i odpowiedzialnie część naszego stosu będzie zawierać testosteronowy steryd; Podczas gdy naturalna produkcja zostanie stłumiona, podczas gdy w cyklu jest to niewielkie obawy, ponieważ egzogenny testosteron jest wprowadzany. Po zakończeniu cyklu gra zaczyna się zmieniać, ponieważ przywrócenie naturalnej produkcji testosteronu staje się niezwykle ważne. Produkcja testosteronu występuje w jądrach mężczyzn, o wiele bardziej zrozumiała, ale produkcja nie zaczyna się tam. Aby produkcja wystąpiła, przysadka musi uwalniać odpowiednie hormony, takie jak LH, który to sygnał zwrotny do jądra w celu wytworzenia testosteronu. Na szczęście Clomid działa pobudzając takie gonadotropiny, stymulując naturalną produkcję testosteronu. Proces ten podczas PCT ma znaczenie nie tylko w odniesieniu do naszego zdrowia i ogólnej funkcji organizmu, ale także w zachowaniu zysków uzyskanych podczas cyklu sterydów anabolicznych; Jeśli chodzi o PCT Clomid okazuje się bardzo cennym atutem.

Clomid VS. Nolvadex do PCT


Clomid i Nolvadex (Tamoxifen) są powszechnie skojarzone ze sobą i są bardzo dokładne. Zarówno Clomid, jak i Nolva, jak powszechnie wiadomo, należą do klasy leków SERM i służą do zapewnienia tych samych korzyści w tym samym trybie działania podczas cyklu, jak również podczas PCT. Największą różnicą i naprawdę jedynym, o znaczeniu odnoszącym się do przedmiotu tutaj, jest potencja. Milligram dla miligramu Nolva jest znacznie silniejszy niż Clomid, prawie 8 razy silniejszy; To całkiem duża różnica. Z tego powodu, jeśli użytkownik steroidów użyje Clomid w dowolnym celu, będzie musiał koniecznie używać o wiele więcej Clomidu, niż gdyby używał Nolvadex.

Cykle Clomidu i skuteczne dawki

Ponieważ PCT ​​jest najbardziej optymalnym czasem na użycie leku Clomid, jest to miejsce, w którym będziemy najbardziej obawiać się dawkowania i czasu trwania. Większość z nich znajdzie okres PCT trwający około 4 tygodnie, aby był wystarczający w ciągu 3 tygodni całkowitej terapii, w tym Clomid. Jakość PCT zazwyczaj zaczyna się od około 10 dni stosowania hCG z Clomid lub Nolvadex do naśladowania. Wielu sportowców z powodzeniem zakończyło okres PCT, stosując hCG po jednym tygodniu od Clomid w dawce 150 mg na dobę, a następnie przez 2 tygodnie przy 100 mg na dobę. Jednak dla niektórych nie wystarcza to wystarczająco, a inny tydzień około 50-100 mg może być potrzebny.

Zastosowanie Clomid:

1. Opracowany w celu stymulacji jajników Clomiphene Citrate aktywnie stymuluje gonadotropiny poprzez zwiększenie produkcji; Hormonów białkowych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania układu endokrynnego.

2. Clomid należy do klasy znanej jako Selective Estrogen Receptor Modulators (SERM) i podobnie jak większość SERM służy jako istotny cel w produkcji hormonalnej.

3. Jak się przekonamy, a stymulacja jajników i poprawa ich skuteczności to chyba najczęstszy powód, dla którego wiele mężczyzn stosowało preparat Clomid w celu leczenia niskiego poziomu testosteronu, podobnie jak suplementacja inhibitorów aromatazy w celu osiągnięcia tego celu.

4. Chociaż Clomid ma zastosowanie w sterydowych zastosowaniach On-Cycle, być może podczas PCT, które naprawdę świeci i jest tu najbardziej w świecie zwiększającym wydajność, będzie to najbardziej korzystne i zrozumiałe, co jest stosunkowo proste.

5. Ponieważ Clomid tak bardzo pobudza naturalną produkcję testosteronu, korzyści dla niskiego pacjenta testosteronu są bardzo łatwe do zobaczenia; Jeśli cierpisz na niski poziom testosteronu, po prostu musisz produkować więcej, a Clomid może dostarczyć środków, dzięki którym naturalnie produkowane poziomy mogą wzrosnąć.

6. Dla wielu ludzi jest to mile widziane leki wypełniające tę rolę; Po prostu wziąć pigułkę raz lub dwa razy dziennie i być z tym zrobione, problem rozwiązany, ale więcej razy niż nie po prostu nie jest to proste.

Gorące oferty produktów sterydów:

Nazwa Nazwa
Propionian testosteronu Letrazol (Femara)
Testosteron Enanthate Dutasteride
Testosteron dekanoat Finasteride
Octan testosteronu Formestan
Fenylopropionian testosteronu Exemestan (Aromasazyna)
Cypionian testosteronu Cytrynian tamoksyfenu (Nolvadex)
Sustanon 250 Cytrynian klomifenu
Testosteron Undecylenat Cytrynian sildenafilu (Vigra)
Izonapodatnia testosteron Acetat methenolonu
Boldenone Undecylenate (Sprzęt) Enanthate methenolonu (metanoloneenantan / primobolan)
Dekanat Nandrolonu Dehydroepiandrosteron (DHEA)
Fenylopropionian nandrolonu Węgarnian sześcianu trenbolonu
Octan trenolonu Cialis (Tadalafil)
Enanthate Trenbolonu L-trijodotronazyna (T3)
Propionian drostanolu 4-chloro-17a-metylo-androst-l, 4-dieno-3-17b-dionu, Turynabol-doustny
Dentalanolone enantat Mesterolon (Proviron)
Oxandrolon, Oxandrin, Anavar Anastrozol (Arimidex)
Methandienon, Dianabol Oxymetholone, Anadrol
Stanozolol, Winstrol 2, 4-dinitrofenolan (DNP)

Szczegóły kontaktu
Hongkong Doublewin Bio-Tech Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Lina

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)