Dom ProduktyWzrost mięśni Steroid

Dehydroisoandrosteron 53-43-0 Bezpieczne steroidowe naturalne białko mięśniowe

dobra jakość Proszek Trenbolonu na sprzedaż
Hello Ada, My waist is two inches smaller and I have gained five pounds of new muscle. I feel great.Thank you

—— Johnny

Just want to say thanks much for your advise and I will definitely be ordering from you again in the near future! Keep up the great service! Take care

—— Robert

Cool testosterone propio! Gained already 9 pounds and my joints feel strong, not weak like with other testosterones. No side effects except increased

—— Zoinberg

Im Online Czat teraz

Dehydroisoandrosteron 53-43-0 Bezpieczne steroidowe naturalne białko mięśniowe

Chiny Dehydroisoandrosteron 53-43-0 Bezpieczne steroidowe naturalne białko mięśniowe dostawca
Dehydroisoandrosteron 53-43-0 Bezpieczne steroidowe naturalne białko mięśniowe dostawca Dehydroisoandrosteron 53-43-0 Bezpieczne steroidowe naturalne białko mięśniowe dostawca

Duży Obraz :  Dehydroisoandrosteron 53-43-0 Bezpieczne steroidowe naturalne białko mięśniowe

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Hong Kong Blue Universal
Orzecznictwo: ISO 9001 ; USP ; GMP ; HSE
Numer modelu: 53-43-0

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 gram
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Przebrana i bezpieczna torba foliowa lub cyna
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, przelew bankowy, Bitcoin
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
CAS: 53–43–0 EINECS: 200-175-5
Wzór cząsteczkowy: C19H28O2 Masa cząsteczkowa: 288,43
Badania: 98% min Znak: Biały krystaliczny proszek
Czystość: 99% min Próbki: Dostępne
Kolor: Biały Pamięci masowej: Cool Dry Place
Wygląd: Biały proszek przeładunek: Tak

Opis produktu:

Szybki podgląd:

Dehydroisoandrosterone (DHEA) (sterydy)
Synonimy: 3beta-hydroksy-5-androsten-17-on; Dehydroepiandrosteron; trans-dehydroandrosteron; Prasterone; Hydroksyandrostenon; Dehydroepian drosteron;
CAS: 53-43-0
EINECS: 200-175-5
Wzór cząsteczkowy: C19H28O2
Masa cząsteczkowa: 288,43
Test: 98% min.
Opakowanie: worek foliowy lub puszka.
Dostawa: kurier ekspresowy.
Charakter: Biały krystaliczny proszek. Temperatura topnienia 149-151 ° C. Rozpuszczalny w benzenie, etanolu, eterze etylowym, nierozpuszczalny w chloroformie, eterze naftowym.
Zastosowanie: półprodukty farmaceutyczne, do produkcji steroidowych leków hormonalnych i środków antykoncepcyjnych, głównego surowca. Produkty pochodne acetyleno progesteron.

Naturalny hormon steroidowy:

DHEA (Dehydroisoandrosterone) to naturalny hormon steroidowy, który jest niezbędny do życia wszystkich komórek organizmu. Poziom DHEA zmniejsza się z wiekiem. Suplementacja DHEA, zgodnie z licznymi publikacjami naukowymi, spowalnia efekty starzenia się. Jest ważnym hormonem steroidowym, który w zdrowych ilościach krąży obficie w całym organizmie. Jest wytwarzany przez gruczoł nadnerczowy. Około 80% poziomów DHEA spada między 25 a 75 rokiem życia. Badania sugerują, że zdrowe poziomy DHEA mogą mieć pozytywny wpływ na skład ciała, zdrowie kości, układ sercowo-naczyniowy, funkcje immunologiczne, nastrój i płodność . DHEA-SR firmy Dr. Life jest mikronizowaną formułą o przedłużonym uwalnianiu opracowaną w celu maksymalizacji wchłaniania i utrzymania poziomów DHEA przez cały dzień. Czynniki takie jak biochemia, wiek i płeć wpływają na poziomy DHEA, a długotrwałe uwalnianie DHEA może być bardziej skuteczne niż regularne dawkowanie przy konsekwentnym przywracaniu optymalnej równowagi hormonalnej.

Wzmocnij mięśnie i popraw funkcje neurologiczne:

W wielu badaniach stwierdzono, że DHEA wzmacnia mięśnie i kości oraz prowadzi do młodej skóry. Hormon poprawia również funkcje neurologiczne i funkcje odpornościowe. Istnieją również wskazania, że ​​DHEA jest skuteczny w chorobach serca, otyłości, nowotworach i chorobach autoimmunologicznych, takich jak toczeń, stwardnienie rozsiane, reumatoidalne zapalenie stawów. Hormon pomaga również w walce z osteoporozą. Badanie przeprowadzone w Kalifornii (SSCYen) wykazało, że spożycie DHEA 82% kobiet i 67% mężczyzn odczuwa poprawę ogólnego stanu zdrowia. Inne pozytywne efekty DHEA obejmowały lepszy sen, większą elastyczność, lepszą równowagę i łatwe w radzeniu sobie ze stresującymi sytuacjami.DHEA jest związana ze zdrowiem funkcji ciała związanych z procesem starzenia. Ten suplement został wykorzystany jako sposób leczenia niepłodności u kobiet i zwiększenia poziomu wolnego testosteronu. Zbadano również jego korzyści w łagodzeniu objawów związanych z chorobą Alzheimera. DHEA może pomóc poprawić ogólny stan zdrowia osób z zaburzeniami erekcji, a także łagodną do umiarkowanej depresją. DHEA, hormon-prekursor-hormon, pomaga również wspomagać gęstość mineralną kości i utratę kości u starszych kobiet i mężczyzn, odpowiednio. Ten suplement może być stosowany w celu przywrócenia niskich poziomów DHEA w organizmie, które zostały wyczerpane z wielu powodów, w tym starzenia się i choroby.

COA:


Przedmioty testowe
Specyfikacja Wyniki testów
Opis Biały do ​​prawie białego krystaliczny proszek Odpowiadać
Temperatura topnienia 166 ~ 170ºC 167-169 °
Analiza ≥ 98,0% 99,05%
Zanieczyszczenie ≤0,5% 0,13%
Strata przy suszeniu ≤0,5% 0,20%
Wniosek Powyższy wynik testu był zgodny ze standardem

Nasza przewaga konkurencyjna:

1. ponad 5 lat Bogate doświadczenie: Nasza firma jest profesjonalną fabryką wiodącą w Chinach w dziedzinie farmacji od wielu lat.

2. Dyskretne opakowanie: najlepiej pasuje do Ciebie opakowanie, które możesz bezpiecznie przewieźć. także nasz magazyn ma ponad setki metod pakowania, lub jeśli masz swój własny idealny sposób, można go również wziąć pod uwagę.

3. Najwyższa jakość. Wysoka jakość gwarantowana, po znalezieniu jakiegokolwiek problemu, pakiet zostanie wysłany do Ciebie. I inne produkty za darmo.

4. Bezpieczeństwo wysyłki: Wysyłka ekspresową (FedEx, UPS, DHL, EMS) drogą lotniczą. Najbardziej profesjonalny spedytor byłby polecony dla Ciebie.

5. Szybka dostawa: zając zapas, dzięki czemu możemy dostarczyć zamówienie w ciągu 4 godzin od potwierdzenia informacji o płatności.

6. Jakość usługi: damy Ci ciepłą obsługę posprzedażną, jeśli jakiekolwiek pytanie odpowiemy na raz.

7. Konkurencyjne ceny: duży rabat w cenie rynkowej, plz connect me, prezent jest gotowy dla Ciebie.


Szczegóły kontaktu
Hongkong Doublewin Bio-Tech Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Lina

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)