Dom ProduktyLudzki hormon wzrostu

Zyskaj Lean Muscle Body z Anadrol Oral Anabolic Steroids

dobra jakość Proszek Trenbolonu na sprzedaż
Hello Ada, My waist is two inches smaller and I have gained five pounds of new muscle. I feel great.Thank you

—— Johnny

Just want to say thanks much for your advise and I will definitely be ordering from you again in the near future! Keep up the great service! Take care

—— Robert

Cool testosterone propio! Gained already 9 pounds and my joints feel strong, not weak like with other testosterones. No side effects except increased

—— Zoinberg

Im Online Czat teraz

Zyskaj Lean Muscle Body z Anadrol Oral Anabolic Steroids

Chiny Zyskaj Lean Muscle Body z Anadrol Oral Anabolic Steroids dostawca
Zyskaj Lean Muscle Body z Anadrol Oral Anabolic Steroids dostawca Zyskaj Lean Muscle Body z Anadrol Oral Anabolic Steroids dostawca

Duży Obraz :  Zyskaj Lean Muscle Body z Anadrol Oral Anabolic Steroids

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Hongkong Blue Universal
Orzecznictwo: GMP , ISO9001
Numer modelu: Anadrol

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Factory Price
Szczegóły pakowania: Zawsze zmienia się, aby poprawić szybkość mijania
Czas dostawy: W ciągu 8 godzin Po potwierdzeniu płatności
Zasady płatności: MoneyGram, Western Union, Bitcoin, T / T
Możliwość Supply: 200kits tygodniowo
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Marki: Anadrol Klasyfikacja: Farmaceutycznej
Inne marki HGH: Riptropin, Jintropin, Kigtropin Skype: luvy_14

Zyskaj Lean Muscle Body z Anadrol Oral Anabolic Steroids Fast and Safe 434-07-1

Czym jest Anadrol?

Anadrol - Oxymetholone

Anadrole odtwarza efekty oksymetalonu (znanego jako Anadrol, jeden z najpotężniejszych istniejących sterydów anabolicznych), ale bez skutków ubocznych. Zwiększa produkcję krwinek czerwonych, umożliwiając im przeniesienie większej ilości tlenu do mięśni, opóźniając zmęczenie i zapewniając ogromne przyrosty mięśni.

Specyfikacja:

Nazwa produktu Anadrol
Partia 140601 Raport 1406-01
Data produkcji 2014/06/16
Data raportu
2014/06/17
Ilość 180 kg Data ważności 2017/06/015
Nr ref. Standard USP 31 Standard
Wyniki testów analitycznych
Test USP 31 Standard Wyniki analizy
Opis Biały lub praktycznie biały proszek krystaliczny Biały krystaliczny proszek
Identyfikacja Standard wymagań
Rozpuszczalność Clearing
Temperatura topnienia 172 ~ 178 172 ~ 178
Dokładny obrót + 34 ° ~ + 38 ° + 35,1 °
Strata przy suszeniu ≤1,0% 0,2%
Organiczne lotne zanieczyszczenia ≤ 850PPM 800PPM
Analiza 97,0 ~ 103,0% 99,1%
Wniosek
Specyfikacja jest zgodna z USP 31


Jak Anadrol wywiera swoje efekty kulturystyczne?

Anadrol ma niskie powinowactwo wiązania z receptorami androgenowymi, ale tę wadę kompensuje zdolność tego leku do znacznej poprawy syntezy białek.
Zatrzymanie wody z pewnością powstanie przy użyciu Anadrolu , zwiększając średnicę mięśni w rekordowym czasie. Więc jeśli nie możesz tolerować puchnącego i gładkiego wyglądu, może to nadać twoją sylwetkę, lepiej odwróć się od Anadrol . Ale jeśli jesteś sportowcem, który podnosi ciężkie ładunki, ten steryd jest idealny, ponieważ zatrzymywanie wody smaruje stawy, co czyni je mniej podatnymi na obrażenia. Ta cecha jest podobna do Dianabolu, innego silnego doustnego środka anabolicznego.

Jak korzystać z Anadrol?

Jeśli jest stosowany samodzielnie lub w połączeniu z niearomatyzowanymi lekami, anty-estrogeny mogą nie być konieczne w przypadku Anadrolu, ponieważ nie przekształca się on w estrogen. Jeśli stosuje się je w połączeniu ze związkami aromatyzującymi, antyestrogeny są zdecydowanie potrzebne, ponieważ wiadomo, że Anadrol nasila działanie estrogenowe z powodu jego aktywności progestynowej.

Ponieważ jest to niezawodny budowniczy mas, możesz użyć go samodzielnie do swojego celu kulturystycznego. Skuteczna dawka Anadrolu wynosi 50 mg-100 mg dziennie , korzystnie podzielona na kilka dawek. Niektóre z nich pobierają 200 mg (4 tabletki) dziennie, ale ponieważ Anadrol jest doustną alfa alkilowaną c-17, dawka ta może stanowić zagrożenie dla zdrowia. Odradza się również używanie Anadrolu na długie cykle z tego samego powodu. Ostrożny okres cyklu dla tego steroidu nie powinien przekraczać 6 tygodni.
W celu uzyskania lepszego efektu synergii, radzi się układać Anadrol ze związkami, które wywierają anabolizm przez AR. Niskie powinowactwo Anadrolu do AR pozwoliłoby steroidom takim jak trenbolon i nandrolon wzmocnić ich powinowactwo do AR.Jakie są skutki uboczne Anadrolu?

Skutki uboczne krótkotrwałego stosowania leku Anadrol obejmują wzdęcia, wzrost trądziku i nudności. Ostrzega się kobiety przed stosowaniem tego produktu, ponieważ jest silnie androgenny, powodując objawy wirylizacji. Działania niepożądane związane z długotrwałym stosowaniem leku Anadrol obejmują peliosis hepatis (torbiele wypełnione krwią) i guzy komórek wątroby. W większości przypadków nowotwory te są łagodne i zależne od androgenów, tj. Zatrzymują wyniki przyjmowania steroidów do regresji lub ustania progresji wzrostu guza. Ponieważ działanie steroidów ma charakter ogólnoustrojowy, zmiany w stężeniu lipidów we krwi mogą również wystąpić podczas stosowania preparatu Anadrol . Możesz doświadczyć zmniejszenia lipoprotein o dużej gęstości i zwiększonej lipoproteiny o niskiej gęstości, znanych odpowiednio jako dobry cholesterol i zły cholesterol.

Inne powiązane ciecze mamy:


Szczegóły kontaktu
HongKong Blue Universal Co., Limited.

Osoba kontaktowa: Luvy

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)