Dom ProduktySteroidy Boldenone

Steroidy octanu boldenonu Sterydy wzmacniające mięśnie dla cyklu spiętrzania

dobra jakość Proszek Trenbolonu na sprzedaż
Hello Ada, My waist is two inches smaller and I have gained five pounds of new muscle. I feel great.Thank you

—— Johnny

Just want to say thanks much for your advise and I will definitely be ordering from you again in the near future! Keep up the great service! Take care

—— Robert

Cool testosterone propio! Gained already 9 pounds and my joints feel strong, not weak like with other testosterones. No side effects except increased

—— Zoinberg

Im Online Czat teraz

Steroidy octanu boldenonu Sterydy wzmacniające mięśnie dla cyklu spiętrzania

Chiny Steroidy octanu boldenonu Sterydy wzmacniające mięśnie dla cyklu spiętrzania dostawca
Steroidy octanu boldenonu Sterydy wzmacniające mięśnie dla cyklu spiętrzania dostawca Steroidy octanu boldenonu Sterydy wzmacniające mięśnie dla cyklu spiętrzania dostawca Steroidy octanu boldenonu Sterydy wzmacniające mięśnie dla cyklu spiętrzania dostawca

Duży Obraz :  Steroidy octanu boldenonu Sterydy wzmacniające mięśnie dla cyklu spiętrzania

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Hongkong Blue Universal
Orzecznictwo: GMP , ISO9001
Numer modelu: 2363-59-9

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10g
Cena: Negotiatable
Szczegóły pakowania: Stealth i bezpieczne
Czas dostawy: W ciągu 8 godzin Po potwierdzeniu płatności
Zasady płatności: MoneyGram, Western Union, T / T, Bitcoin
Możliwość Supply: 210 kg na tydzień
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: Octan Boldenlone Wygląd: Białe krystaliczne proszki
Klasyfikacja: Farmaceutycznej Użycie: Cykl masowy
opakowania: 1kg folią torba Skype: luvy_14

Wzmacniające mięśnie Sterydy Octan boldenonu w cyklu buldożerskim Steroidy boldenonowe

Co to jest octan boldenonu?

Octan boldenonu jest białym proszkiem w proszku, zwiększa retencję azotu, syntezę białka, zwiększa apetyt i stymuluje uwalnianie erytropoetyny w nerkach.

Boldenon zsyntetyzowano w celu stworzenia długotrwalego metandrostenolonu do iniekcji (Dianabol), w przypadku zaburzeń niedoboru androgenów. Boldenon działa podobnie jak metandrostenolon o mniej niekorzystnych skutkach androgennych. Ma bardzo długi okres półtrwania i może się pojawić na testach steroidowych przez okres do 5 miesięcy z powodu długiego estru undecylenatu dołączonego do steroidu rodzicielskiego. Śledzenie ilości leku można łatwo wykryć przez miesiące po zaprzestaniu stosowania.

Octan boldenonu COA:

Nazwa produktu

Octan boldenonu

Opis

Biały lub biały stały proszek

Biały stały proszek

Analiza

98,0% min

98,4%

Rozwiązanie

Jasne i jasne

Zgodność

Strata przy suszeniu

0,5% max

0,23%

Pozostałość po zapłonie

≤0,1%

0,05%

Metale ciężkie

≤10ppm

9 ppm

Co to jest octan boldenonu używany do?

Octan boldenonu byłby bardziej intensywny w celu zwiększenia liczby krwinek czerwonych, zwiększania apetytu, naprawy tkanki łącznej, która jest również ogromnym plusem dla kulturystów podczas treningu.

Boldenone Acetate będzie bolesnym zastrzykiem, ten steryd zawiera 25 mg / ml boldenonu z hormonem, przyklejony do estru octanowego i 75 mg / ml hormonu boldenonu przyswajającego ester propiopatowy.

Uwzględnienie Boldenone do tych estrów pozwala na szybsze podwojenie poziomu krwi, a efekty są szybsze niż te obserwowane z wolniejszym estrem tradycyjnego korektora. Sprzyja to sportowcom poszukującym krótszych cykli i tych, którzy obawiają się częstego badania nad narkotykami i muszą w odpowiednim czasie wyczyścić hormon z ich systemu.

Można ją skutecznie włączać zarówno w cykle "cięcia" jak i "bulkingu" ze względu na wyważone działanie tej substancji anabolicznej.

Ten steryd aromatizes bardzo mało, a zatem produkuje prawie żadnych estrogennych skutków ubocznych takich.

Ten steryd również znacznie zwiększa syntezę białka i liczbę krwinek czerwonych, co oznacza, że ​​substancje odżywcze są transportowane w całym organizmie znacznie skuteczniej. Z tego powodu Boldenone Acetate jest w stanie znacznie lepiej wykorzystać mniejsze ilości żywności, zwiększając jego możliwości jako skuteczny hormon, który można wykorzystać podczas "cięcia".

Ponadto zwiększona liczba krwinek czerwonych powodowana przez ten steryd zwiększa transport tlenu przez całe ciało, dając sportowcom i kulturystom znacznie większą wytrzymałość i zdolność do wytrzymywania sesji kardiologicznych przez dłuższy okres czasu, co oczywiście czyni ten lek jeszcze bardziej popularnym Wśród tych, którzy chcą wylać tłuszcz w ciele.

Dawkowanie:

Octan boldenonu powinien być podawany w ilości 300-700 miligramów (mg) na tydzień,

Z zastrzykami wykonanymi co najmniej raz na 2-3 dni.

Cykl referencyjny:

Tydzień 1-6 octan boldenonu 350 mg na tydzień.
Tydzień 1-12 badanie 300 mg na tydzień
Tydzień 7-12 Boldon undeconate 400 mg
Tydzień 6-12 Anawar 50 mg na dobę.

Długie estry vs krótkie estry

Piękna część sterydów anabolicznych to długotrwałe efekty, które zmniejszają częstotliwość niezbędnych zastrzyków, co będzie główną zaletą stosowania długich estrów. W końcu nie byłoby trudno, gdyby trzeba było wstrzykiwać co kilka godzin? Jeśli jednak przestaniesz wstrzykiwać długi ester, zajmie to kilka tygodni. Jest to bardzo ważna kwestia, ponieważ do czasu całkowitego wygaśnięcia estrów, HPTA nie będzie w stanie samodzielnie odzyskać hormonów.

Z drugiej strony zaletą krótkich estrów jest to, że są one zi ciała znacznie szybciej, co czyni ogromną różnicę, jeśli chcesz przeprowadzać wiele cykli rocznie, ponieważ zmniejszy się wymagany czas. Ponadto, krótki ester może być bardzo korzystne, jeśli chodzi o działania niepożądane, które Cię niepokoją.

Szczegóły kontaktu
HongKong Blue Universal Co., Limited.

Osoba kontaktowa: Luvy

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)