Dom ProduktySterydy Deca Durabolin

Zdrowe cięcie tłuszczu Deca Durabolin Sterydy Biały proszek Cypionian nandrolonu bez skutków ubocznych

Chiny Hongkong Doublewin Bio-Tech Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Hongkong Doublewin Bio-Tech Co., Ltd. Certyfikaty
Hello Ada, My waist is two inches smaller and I have gained five pounds of new muscle. I feel great.Thank you

—— Johnny

Just want to say thanks much for your advise and I will definitely be ordering from you again in the near future! Keep up the great service! Take care

—— Robert

Cool testosterone propio! Gained already 9 pounds and my joints feel strong, not weak like with other testosterones. No side effects except increased

—— Zoinberg

Im Online Czat teraz

Zdrowe cięcie tłuszczu Deca Durabolin Sterydy Biały proszek Cypionian nandrolonu bez skutków ubocznych

Chiny Zdrowe cięcie tłuszczu Deca Durabolin Sterydy Biały proszek Cypionian nandrolonu bez skutków ubocznych dostawca
Zdrowe cięcie tłuszczu Deca Durabolin Sterydy Biały proszek Cypionian nandrolonu bez skutków ubocznych dostawca Zdrowe cięcie tłuszczu Deca Durabolin Sterydy Biały proszek Cypionian nandrolonu bez skutków ubocznych dostawca Zdrowe cięcie tłuszczu Deca Durabolin Sterydy Biały proszek Cypionian nandrolonu bez skutków ubocznych dostawca Zdrowe cięcie tłuszczu Deca Durabolin Sterydy Biały proszek Cypionian nandrolonu bez skutków ubocznych dostawca Zdrowe cięcie tłuszczu Deca Durabolin Sterydy Biały proszek Cypionian nandrolonu bez skutków ubocznych dostawca

Duży Obraz :  Zdrowe cięcie tłuszczu Deca Durabolin Sterydy Biały proszek Cypionian nandrolonu bez skutków ubocznych

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Nandrolone Cypionate
Orzecznictwo: GMP , ISO9001
Numer modelu: 601-63-8

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 100ml
Cena: Negotiate
Szczegóły pakowania: Zawsze zmienia się, aby poprawić szybkość mijania
Czas dostawy: W ciągu 8 godzin Po potwierdzeniu płatności
Zasady płatności: MoneyGram, Western Union, Bitcoin, T / T
Możliwość Supply: 220 kg na tydzień
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Specyfikacja: 100 mg / ml, 200 mg / ml itp Dostosuj: niepotrzebne
skype: tonyself2000 Polityka reship: Bezpłatny transport
Kontakt: lina_doublewin@foxmail.com
High Light:

lean muscle building steroids

,

nandrolone phenylpropionate

 

Zdrowe sterydy do cięcia tłuszczu Cypionian nandrolonu bez skutków ubocznych Sterydy Deca Durabolin

 

Dlaczego my ?

 

Oferujemy wszystko, czego potrzebujesz do kulturystyki:

Sterydy Surowy proszek i sterydy Zastrzyki i peptyd HGH

 

Szczegóły dotyczące cypionianu nandrolonu:
 
Cypionian nandrolonu jest zalecany jako pomoc w leczeniu osłabionych koni, gdy pożądana jest poprawa wagi, sierści lub ogólnej kondycji fizycznej.Osłabienie często następuje po chorobie lub może wystąpić po przepracowaniu i nadmiernym wysiłku.

 

Nandrolon poprawia ogólny stan osłabionych koni, pomagając w ten sposób skorygować odchudzanie i poprawić apetyt.Nie zastępuje dobrze zbilansowanej diety.Optymalnych rezultatów można się spodziewać tylko przy zastosowaniu dobrych praktyk zarządzania i żywienia.
 
Cypionian nandrolonu do wstrzykiwań ---- Nandrolon 200

 

1. Nandrolon 200 (200 mg / ml cypionianu nandrolonu) USP zapewnia cypionian nandrolonu, steryd anaboliczny, który w porównaniu z testosteronem ma zwiększoną aktywność anaboliczną i zmniejszoną aktywność androgenną.

 

2. W badaniach na zwierzętach wykazano, że nandrolon pozytywnie wpływa na metabolizm wapnia i zwiększa masę kości w osteoporozie.Estryfikacja grupy 17 - beta - hydroksylowej wydłuża czas działania nandrolonu.Estry nandrolonu w oleju wstrzykniętym domięśniowo są powoli wchłaniane z fazy lipidowej, dlatego Nandrolon 200 można podawać w odstępach 2-3 tygodniowych

 

3. Nandrolon 200 zawiera cypionian nandrolonu w 10 ml roztworu do wstrzykiwań (200 mg cypionianu nandrolonu / ml).


4. Nandrolon 200 jest żółtawym oleistym roztworem do wstrzykiwań domięśniowych.

 

Nandrolon Cypionate ---- Improving Upon Deca

 

W ciągu ostatnich kilku lat pojawiło się na rynku kilka sterydów.Jednak w większości nazwanie ich nowymi jest trochę trudne.Jednym z ostatnich wpisów w farmakopei anabolicznej jest cypionian nandrolonu (CAS: 601-63-8).

 

Cypionian nandrolonu to 17-B ester nandrolonu, podobny do znanego i niezwykle popularnego steroidu Deca-durabolin.Podczas gdy Deca ma 10-węglowy ester (dekanian) przyłączony do cząsteczki nandrolonu, anaboliczny DN ma 8-węglowy ester (cypionian).Różnica między estrami wpływa na kilka właściwości sterydów.Ogólnie rzecz biorąc, im dłuższy jest ester, tym wolniej jest uwalniany, tym słabszy jest na miligram, a opóźnienie działania jest dłuższe. 6 Deca zapewnia doskonałe wyniki kulturystom płci męskiej i żeńskiej, ale powszechny zarzut polega na tym, że wymaga on długiego cyklu lub musi być ułożone w stos z szybko działającymi preparatami do wstrzykiwań lub doustnymi.Wiązanie nandrolonu z krótszym estrem zapewnia użytkownikom szybszą, nieco silniejszą wersję Deca.

 

Zmiana na krótszy ester byłaby w wielu przypadkach postrzegana jako negatywna zmiana w terapeutycznym zastosowaniu nandrolonu;krótsze estry wymagają częstszych zastrzyków i mają wyższe wartości szczytowe.Jednak dla kulturystów może to być postrzegane jako pozytywne.Kulturyści zazwyczaj cyklicznie sterydy anaboliczne przez okres od sześciu do 12 tygodni.Ponieważ Deca ma zarówno powolny początek działania, jak i długi okres półtrwania, cykle Deca często trwają od 12 do 16 tygodni.Szybciej działająca wersja nandrolonu pozwoliłaby na szybszy początek działania, szybsze wyniki i stosunkowo krótszy cykl.Mając krótszy okres półtrwania, anaboliczna nazwa DN szybciej wyczyści system, umożliwiając przywrócenie naturalnej produkcji testosteronu w krótszym czasie7. W przypadku osób poddawanych testom narkotykowym użytkownicy anabolicznej DN nie będą wykazywać pozytywnego wyniku tak długo, jak osoby używające równoważna ilość Deca.Kobiety korzystające z androgennych skutków ubocznych mogą spodziewać się szybszego rozwiązania problemów w porównaniu z Decą, chociaż bieg czasu byłby nadal powolny.

 

Zastosowanie cypionianu nandrolonu:
 

Może pomóc odbudować tkankę ciała, zwiększyć masę ciała i kości oraz sprzyjać tworzeniu się czerwonych krwinek.Cypionian nandrolonu jest sterydem anabolicznym, który jest grupą leków, które są zwykle syntetyzowane z męskiego hormonu reprodukcyjnego testosteronu.
 
Nasz priorytet:
 

1. Zapewnienie jakości

 

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, zaawansowanej technologii i ciągłym badaniom, naszą jakością jest pełne zaspokojenie potrzeb rynku w celu spełnienia wymagań klientów, wielu klientów korzysta z naszych produktów, uważamy, że produkt jest bardzo dobry.Bez względu na to, czy jest to proszek, czy płyn, tak, wszyscy wiemy, że nasz płyn jest lepszy.

 

2. Bezpieczny transport

 

Nasz środek transportu jest brany pod uwagę w zależności od sytuacji w każdym kraju, inny transport, a nasze opakowania, zgodnie z najnowszą sytuacją celną, stale aktualizowane, ulepszane nasze opakowania, gwarantujemy, że otrzymasz je w ciągu 3-5 dni do twojego produktu.
 

3. Różnorodność produktów

 

Naszymi produktami są proszki i płyny, tak, bracia, efekt płynu jest bardzo dobry, ale wiele osób nie używa płynu, więc masz szczęście, kupujesz nasz proszek, możemy ci powiedzieć, jak to zrobić. kupisz płyn, powiemy ci, jak filtrować.Absolutnie gwarantujemy, że możesz bardzo bezpiecznie korzystać z naszych produktów
 

4. Wysoka jakość usług

 

Nasze opakowania towarów nie będą zawierać żadnych informacji o hormonach i mogą być wysyłane z różnych obszarów Chin.Obecnie stawka za odprawę celną towarów, którą wysyłamy do Stanów Zjednoczonych i Europy wynosi 99%. Jeśli chodzi o Kanadę, Brazylię o dość wysokim obszarze zamka, mamy również nowy sposób na przejście przez odprawę celną.Mamy również całkowicie ponownie wysłać polisę do niektórych obszarów.
 

 

Oleje cypionianowe nandrolonu Pokaż:

 

Zdrowe cięcie tłuszczu Deca Durabolin Sterydy Biały proszek Cypionian nandrolonu bez skutków ubocznych 0Zdrowe cięcie tłuszczu Deca Durabolin Sterydy Biały proszek Cypionian nandrolonu bez skutków ubocznych 1Zdrowe cięcie tłuszczu Deca Durabolin Sterydy Biały proszek Cypionian nandrolonu bez skutków ubocznych 2Zdrowe cięcie tłuszczu Deca Durabolin Sterydy Biały proszek Cypionian nandrolonu bez skutków ubocznych 3

 

 

Zdrowe cięcie tłuszczu Deca Durabolin Sterydy Biały proszek Cypionian nandrolonu bez skutków ubocznych 4
 

Szczegóły kontaktu
Hongkong Doublewin Bio-Tech Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Lina

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)