Dom ProduktySterydy Deca Durabolin

Zdrowe cięcie tłuszczu Deca Durabolin Sterydy Nandrolon Cypionat bez efektu ubocznego

dobra jakość Proszek Trenbolonu na sprzedaż
Hello Ada, My waist is two inches smaller and I have gained five pounds of new muscle. I feel great.Thank you

—— Johnny

Just want to say thanks much for your advise and I will definitely be ordering from you again in the near future! Keep up the great service! Take care

—— Robert

Cool testosterone propio! Gained already 9 pounds and my joints feel strong, not weak like with other testosterones. No side effects except increased

—— Zoinberg

Im Online Czat teraz

Zdrowe cięcie tłuszczu Deca Durabolin Sterydy Nandrolon Cypionat bez efektu ubocznego

Chiny Zdrowe cięcie tłuszczu Deca Durabolin Sterydy Nandrolon Cypionat bez efektu ubocznego dostawca
Zdrowe cięcie tłuszczu Deca Durabolin Sterydy Nandrolon Cypionat bez efektu ubocznego dostawca Zdrowe cięcie tłuszczu Deca Durabolin Sterydy Nandrolon Cypionat bez efektu ubocznego dostawca Zdrowe cięcie tłuszczu Deca Durabolin Sterydy Nandrolon Cypionat bez efektu ubocznego dostawca Zdrowe cięcie tłuszczu Deca Durabolin Sterydy Nandrolon Cypionat bez efektu ubocznego dostawca

Duży Obraz :  Zdrowe cięcie tłuszczu Deca Durabolin Sterydy Nandrolon Cypionat bez efektu ubocznego

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Hongkong Blue Universal
Orzecznictwo: GMP , ISO9001
Numer modelu: 601-63-8

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 100ml
Cena: Negotiate
Szczegóły pakowania: Zawsze zmienia się, aby poprawić szybkość mijania
Czas dostawy: W ciągu 8 godzin Po potwierdzeniu płatności
Zasady płatności: MoneyGram, Western Union, Bitcoin, T / T
Możliwość Supply: 220 kg na tydzień
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Specyfikacja: 100 mg / ml, 200 mg / ml itp Dostosuj: niepotrzebne
Skype: luvy_14 Przesłanie polityki: darmowa wysyłka

Zdrowe sterylizatory tłuszczu Cipetylan Nandrolonu bez efektu Side Deca Durabolin Sterydy

Dlaczego my ?

Oferujemy wszystko, czego potrzebujesz do uprawiania kulturystyki:

Sterydy surowe proszki i steroidy wstrzykiwań & peptyd HGH

Szczegóły dotyczące cypionianu nandrolonu:

Zaleca się cypionian nandrolonu jako pomoc w leczeniu osłabionych koni, gdy pożądana jest poprawa wagi, włosa lub ogólnej kondycji fizycznej. Debilytacja często występuje po chorobie lub może wystąpić po przepracowaniu i nadmiernej ekspozycji.

Nandrolon poprawia ogólny stan osłabionych koni, pomagając w tym w poprawianiu utraty wagi i poprawie apetytu. Nie jest to substytut zdrowej diety. Optymalne rezultaty można oczekiwać tylko wtedy, gdy wykorzystywane są dobre metody zarządzania i karmienia.

Wstrzykiwany cyjanian nandrolonu ---- nandrolon 200

1. Nandrolon 200 (200 mg / ml cyjanian Nandrolonu) Wstrzyknięcie USP zapewnia cypionian nandrolonu, steryd anaboliczny, który w porównaniu z testosteronem zwiększa aktywność anaboliczną i zmniejszoną androgenizm.

2. W badaniach na zwierzętach wykazano, że nandrolon pozytywnie wpływa na metabolizm wapnia i zwiększa masę kości w osteoporozie. Estryfikacja grupy 17 - beta - hydroksylowej zwiększa czas działania nandrolonu. Estry nandrolonu w oleju wstrzykniętym domięśniowo wchłaniane są powoli z fazy lipidowej, a zatem Nandrolon 200 można podawać w odstępach 2-3 tygodni

3. Nandrolon 200 zawiera cypionian nandrolonu w 10 ml roztworu do wstrzykiwań (200 mg nitrylu cypionianu / ml).


4. Nandrolon 200 jest żółtawym olejowym roztworem do wstrzykiwań domięśniowych.

Cypionian Nandrolonu ---- Poprawa po Deca

W ostatnich kilku latach pojawiło się kilka sterydów świeżo wydanych na rynku. Jednak w przeważającej części, to trochę odcinek, aby nazywać je nowymi. Jednym z ostatnich wpisów do farmakopei anabolicznej jest cypionian nandrolonu (CAS: 601-63-8).

Cyjanian nandrolonu jest estrem 17-bowym nandrolonu, podobnym do znanych i bardzo popularnych steroidów Deca-durabolin. Podczas gdy Deca ma 10-węglowego estru (dekanoatu) przyłączonego do cząsteczki nandrolonu, to anaboliczny DN posiada ośmiorzędowy ester (cypionian). Różnica między estrami dotyczy kilku właściwości sterydów. Ogólnie rzecz biorąc, im dłużej ester, tym wolniej jest uwalniany, tym mniej silny na miligram, a opóźnienie w działaniu jest dłuższe. 6 Deca zapewnia doskonałe wyniki kulturystom płci męskiej i żeńskiej, ale powszechna skarga polega na tym, że wymaga długiego cyklu lub Musi być stosowany z szybko działającymi wstrzykiwaczami lub rytmami. Dzięki połączeniu nandrolonu z krótszym estrem użytkownicy są w stanie dostarczyć szybciej działającej, nieco silniejszej wersji Deca.

Zmiana w krótszym estrze byłaby postrzegana jako negatywna zmiana terapeutycznego stosowania nandrolonu w wielu przypadkach; Krótsze estry wymagają częstszych zastrzyków i mają wyższe piki. Jednak dla kulturystów może to być postrzegane jako pozytywne. Kulturystów zazwyczaj cykl sterydów anabolicznych przez okres od sześciu do 12 tygodni. Ponieważ Deca ma powolny początek działania i długie okresy półtrwania, cykle Deca często trwają od 12 do 16 tygodni. Szybciej działająca wersja nandrolonu umożliwi szybsze rozpoczęcie działania, szybsze wyniki i stosunkowo krótszy cykl. Mając krótszy okres półtrwania, anaboliczny DN oczyściłby system szybciej, co umożliwi odzyskanie naturalnej produkcji testosteronu w krótszym czasie.7 W przypadku osób poddawanych badaniom na obecność narkotyków użytkownicy anabolicznych DN nie będą testować pozytywnie tak długo, jak długo ci, którzy używają Równoważną ilość Deca. U kobiety, które cierpią z androgennych skutków ubocznych, można oczekiwać szybszej rozwiązywania problemów w porównaniu z Deca, chociaż kurs czasowy byłby nadal powolny.

Cyprynian Nandrolonu Zastosowanie:

Może pomóc w odbudowie tkanki ciała, zwiększeniu masy ciała i masy kostnej oraz zachęcaniu do powstawania czerwonych krwinek. Cyjanian nandrolonu jest steroidem anabolicznym, który jest grupą leków, które zwykle są syntetyzowane z męskiego testosteronu hormonu reprodukcyjnego.

Nasz priorytet:

1. Zapewnienie jakości

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zaawansowanej technologii i ciągłym badaniom, nasza jakość jest w pełni zaspokojona na potrzeby rynku, aby sprostać wymaganiom klientów, wielu klientów korzysta z naszych produktów, uważamy, że produkt jest bardzo dobry. Niezależnie od tego, czy jest to proszek, czy ciekły, tak, wszyscy wiemy, nasz płyn lepiej.

2. Bezpieczny transport

Nasz sposób transportu odbywa się w zależności od sytuacji w poszczególnych krajach, a inne nasze opakowanie, zgodnie z najnowszymi stanami celnymi, stale aktualizowane, poprawia nasze opakowanie, zapewniamy, że otrzymasz je w ciągu 3-5 dni od Twojego produktu.

3. Różnorodność produktów

Nasze produkty to proszki i płyny, tak, bracia, efekt płynu jest bardzo dobry, ale wiele osób nie używa płynów, więc jesteś bardzo szczęśliwy, kupujesz nasz proszek, możemy powiedzieć Ci, jak zrobić płyn Kupujesz ciecz, powiedzmy, jak filtrować. Gwarantujemy absolutnie, że można bezpiecznie korzystać z naszych produktów

4. Wysoka jakość usług

Nasze pakowanie towarów nie zawiera żadnych informacji dotyczących hormonów i może być wysyłanych z różnych obszarów Chin. Obecnie stawka celna towarów, którą wysyłamy do Stanów Zjednoczonych i Europy, wynosi 99%, a dla Kanady, Brazylii o dość wysokich stawkach, mamy też nowy sposób na zdobycie ceł. W pewnych obszarach mamy też zupełnie nową politykę.

Nalewniki Nandrolonu Pokaż:

Szczegóły kontaktu
HongKong Blue Universal Co., Limited.

Osoba kontaktowa: Luvy

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)