Dom ProduktyDoustne steroidy anaboliczne

Dbol Oral Anaboliczne Sterydy Methandienone / Dianabol Do Kształtowania Fizyków

dobra jakość Proszek Trenbolonu na sprzedaż
Hello Ada, My waist is two inches smaller and I have gained five pounds of new muscle. I feel great.Thank you

—— Johnny

Just want to say thanks much for your advise and I will definitely be ordering from you again in the near future! Keep up the great service! Take care

—— Robert

Cool testosterone propio! Gained already 9 pounds and my joints feel strong, not weak like with other testosterones. No side effects except increased

—— Zoinberg

Im Online Czat teraz

Dbol Oral Anaboliczne Sterydy Methandienone / Dianabol Do Kształtowania Fizyków

Chiny Dbol Oral Anaboliczne Sterydy Methandienone / Dianabol Do Kształtowania Fizyków dostawca
Dbol Oral Anaboliczne Sterydy Methandienone / Dianabol Do Kształtowania Fizyków dostawca Dbol Oral Anaboliczne Sterydy Methandienone / Dianabol Do Kształtowania Fizyków dostawca

Duży Obraz :  Dbol Oral Anaboliczne Sterydy Methandienone / Dianabol Do Kształtowania Fizyków

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Hong Kong Blue Universal
Orzecznictwo: ISO 9001 ; USP ; GMP ; HSE
Numer modelu: CAS: 72-63-9

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 gram
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: torebce foliowej lub cyny
Czas dostawy: 5-8 dni roboczych
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, przelew bankowy, Bitcoin
Możliwość Supply: 5000 KG miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Alias: Dbol / Dianabol Badania: 99% min
Skype: cici_367 Kategorie: Biochemia; Hydroksyketosteroidy; Steroidy
Adres e-mail: cici@sinosteroids.com Znak: Biały krystaliczny proszek

Dbol Oral Anaboliczne Sterydy Methandienone / Dianabol Do Kształtowania Fizyków

Co to jest Dianabol?

Dianabol, zwany przez slang termin dbol, jest najbardziej popularnym i dobrze znanym doustnym anabolicznym sterydem na rynku. Ze względu na swoją niską cenę i niską dawkę potrzebną do uzyskania wyników typowo jest to pierwszy steryd stosowany przez tych, którzy są nowi w sterydowych zastosowaniach.

Dbol jest syntetyczną wersją testosteronu o bardzo małej zmianie molekularnej, która czyni ją bardziej anaboliczną i mniej androgenną niż testosteron. Krótko mówiąc, główna funkcja Dianabol polega na pobudzeniu syntezy białka, która jest podstawą tkanki mięśniowej. Kiedy w komórkach mięśniowych dostępnych jest więcej białek, ciało może szybciej naprawić małe łzy w mięśniach, zwiększając tym samym znaczną masę w stosunkowo krótkich okresach.

Jak stosować dianabol?


Dawkowanie powinno być skoordynowane z indywidualnymi celami, dla doświadczonych kulturystów dzienna dawka powinna wynosić około 50-100 mg. Nowicjusze nie muszą przyjmować więcej niż 20 - 50 mg na dobę.

Po ośmiu tygodniach, kiedy efekt zaczyna spowolnić i chcesz kontynuować cykl, nie należy zwiększać dawkowania, wystarczy dodać takie zastrzykowe steroidy jak Deca Durabolin lub Primobolan. Jeśli wybierzesz Deca Durabolin, dawka powinna wynosić 200 mg na tydzień, jeśli Primobolan powinien wynosić 200 mg na tydzień. Jeśli jesteś niecierpliwy lub bardziej zaawansowany, możesz zacząć przyjmować Methandienones 20-30 mg na dobę i Deca Durabolin 200 - 400 mg na tydzień.

Kto może kupić Dianabol?

1. Każdy sportowiec poszukujący siły i wielkości może rzeczywiście znaleźć ten anaboliczny steryd bardzo przydatny. Warto zauważyć, że mówimy wyłącznie mężczyznom dorosłym i zdrowym dorosłym mężczyznom.
2. Kobiety nie powinny kupować Dianabolu, ponieważ objawy wirylizacji są zbyt duże z tym sterydem. Kobiety, które poszukują anabolicznej krawędzi, są lepiej podawane przy przyklejaniu się do łagodniejszych sterydów, takich jak Anavar i Primobolan.
3. Młodzież nigdy nie powinna kupować Dianabolu, a w tym przypadku nie ma sterydów anabolicznych, które powinny dotykać z jakiegokolwiek powodu, chyba że przepisane im przez lekarza w określonym stanie zdrowia.
4. Dzieci, które uzupełniają sterydami anabolicznymi, w wielu przypadkach doświadczają najgorszych skutków ubocznych, które można sobie wyobrazić i powinny ich unikać do czasu osiągnięcia odpowiedniego wieku.

Korzyści z używania dianabolu:
* Znacząco zwiększa retencję azotu
Zwiększa siłę i siłę
* Zbudowuje Lean Muscle Zyski
* Zwiększa przepływ krwi podczas ćwiczeń
Poprawia dysk i ostrość
* Promuje środowisko wysoce anaboliczne

Dianabol COA

Dianabol vs. Anadrol:

Anadrol jest potężnym, niezmiernie silnym dihydrotestosteronem (DHT), pochodzącym z anabolicznych sterydów, który w wielu przypadkach jest stosowany do zwiększenia masy poza sezonem. W wielu kręgach widowiskowych Anadrol jest postrzegany jako najlepszy wybór, ponieważ jest uważany za silniejszy steryd anaboliczny w oczach wielu; Takie osoby byłyby złe. W przeliczeniu na miligram Dianabol jest silniejszym sterydem, a różnica w zakresie mocy surowej w przeliczeniu na miligram jest dość znaczna. Powodem tak wielu uważa się, że Anadrol jest silniejszy, ponieważ tak wiele osób zajmuje o wiele więcej Anadrol niż title = "dianabol skutki uboczne", ale jeśli poziom dawkowania jest równy w przeliczeniu na miligram Dianabol przyniesie większy wzrost. Nie oznacza to, że Dianabol jest lepszym sterydem niż Anadrol; Oba mają zastosowanie, a jednocześnie mają podobne cechy, w końcu wszystko sprowadza się do własnej indywidualnej odpowiedzi na hormon i co najbardziej Ci się podoba. Wszystko, co zrobiliśmy, poznało popularny mit i pozostawił cię prawdą.

Szczegóły kontaktu
HongKong Blue Universal Co., Limited.

Osoba kontaktowa: Cici

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)