Dom ProduktyFat Burners Suplementy

Substancje wspomagające wzrost mięśni Dodatki do spalaczy tłuszczu Clomifene Citrate CAS 50-41-9

dobra jakość Proszek Trenbolonu na sprzedaż
Hello Ada, My waist is two inches smaller and I have gained five pounds of new muscle. I feel great.Thank you

—— Johnny

Just want to say thanks much for your advise and I will definitely be ordering from you again in the near future! Keep up the great service! Take care

—— Robert

Cool testosterone propio! Gained already 9 pounds and my joints feel strong, not weak like with other testosterones. No side effects except increased

—— Zoinberg

Im Online Czat teraz

Substancje wspomagające wzrost mięśni Dodatki do spalaczy tłuszczu Clomifene Citrate CAS 50-41-9

Chiny Substancje wspomagające wzrost mięśni Dodatki do spalaczy tłuszczu Clomifene Citrate CAS 50-41-9 dostawca

Duży Obraz :  Substancje wspomagające wzrost mięśni Dodatki do spalaczy tłuszczu Clomifene Citrate CAS 50-41-9

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: HongKong Blue
Orzecznictwo: GMP, SGS, ISO 9001, USP, BP
Numer modelu: 50-41-9

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10g
Cena: Factory Price ,Negotiable
Szczegóły pakowania: worek foliowy lub pakiet tin.stealth, jako twoje wymaganie.
Czas dostawy: w 8 godzin po dokonaniu płatności (3-7 dni roboczych)
Zasady płatności: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram, Przelew bankowy, Bitcoin
Możliwość Supply: 5000kg/miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nr kat.: CAS 50-41-9 Wygląd: Biały krystaliczny proszek
Miejsce pochodzenia: CHINY Pigułki: 4mg * 100t 100t / pudełko
MF: C32H36CINO8 Czystość: 99%
Nr CAS: 50-41-9 Rynkach eksportowych: Globalny
Specyfikacja: 4mg * 100t 100t / pudełko Nazwa handlowa: Gear Steroids

Terapia wzrostu mięśni po cyklu Sterydy Clomifene Citrate CAS 50-41-9

1, Podstawowe informacje

Model nr .: CAS 50-41-9
Wygląd: Biały krystaliczny proszek
Miejsce pochodzenia: Chiny
Pigułki: 4mg * 100t 100t / pudełko
Mf: C32H36CINO8
Znak towarowy: CZRNI
Pochodzenie: Chiny
Nazwa Produktu: Clomid (Clomiphine)
Czystość: 99%
Nazwa marki: Gear Steroids
Nr CAS: 50-41-9
Rynki eksportowe: globalne
Specyfikacja: 4mg * 100t 100t / pudełko
Kod HS: 3001200010

2, HPLC


3, cytrynian klomifenu COA

Certyfikat analizy
ELEMENTY TESTOWE SPECYFIKACJA WYNIKI
Opis : Biały lub prawie biały krystaliczny proszek
Identyfikacja : Pozytywna reakcja Pozytywny
Analiza : 98,0 ~ 102,0% 99,57%
woda : 1,0% max 0,54%
Metale ciężkie : 20PPm max <20PPm
(Z) -Isomer : spełnia wymagania. Zgodny
Związki pokrewne : Zanieczyszczenie A: 2,0% maks 0,86%
Indywidualny: 0,5% maks 0,33%
Całkowite zanieczyszczenia: 2,0% max <2,0%
Organiczne lotne zanieczyszczenia : spełnia wymagania. Zgodny
Wniosek Specyfikacja jest zgodna ze standardem USP30


4, Aplikacje


Clomid, podobnie jak Nolvadex, jest bardzo bezpieczny dla długotrwałego leczenia obniżonego, a niektóre badania wykazały jego bezpieczeństwo i skuteczność przez okres do czterech miesięcy. A po cyklu, kiedy użytkownicy sterydów cierpią z powodu obniżonej formy, Clomid jest najbardziej skuteczny. Cytrynian klomifenu jest SERM, który jest specjalnie stosowany jako środek wspomagający płodność ze względu na jego zdolność do zwiększania uwalniania gonadotropin. Clomid ma zdolność przeciwstawiania się negatywnemu sprzężeniu zwrotnemu estrogenów na osi podwzgórze-przysadka-jajnik. Zwiększy to znacząco uwalnianie hormonu luteinizującego (LH) i hormonu folikulotropowego (FSH). Zwiększając uwalnianie gonadotropiny, może to doprowadzić do uwolnienia jaja, zwiększając tym samym szansę poczęcia.


Clomid ma również silne właściwości antyestrogenowe, które można stosować terapeutycznie, ale jego właściwości antyestrogenowe są najczęściej związane ze stosowaniem sterydów anabolicznych. Testosteron i wiele sterydów pochodzących z testosteronu mają zdolność przekształcania się w estrogen poprzez interakcję testosteronu z enzymem aromatazy. Wraz ze wzrostem poziomu estrogenów może to prowadzić do ginekomastii i nadmiernego zatrzymywania wody.

Ciężkie zatrzymywanie wody może również sprzyjać wysokiemu ciśnieniu krwi. Uzupełniając Clomid podczas stosowania sterydów anabolicznych, SERM wiąże się z receptorami estrogenowymi, hamując w ten sposób wiązanie hormonu estrogenowego. Może to być bardzo przydatne w zwalczaniu ginekomastii, ponieważ gdy Clomid wiąże się z receptorem, zapobiega estrogenowi pobudzającemu tkankę sutkową. Może również mieć pozytywny wpływ na retencję wody, ale ponieważ nie będzie aktywnie obniżać poziomu estrogenów w surowicy, czasami nie wystarcza.

5, cykl użytkownika początkującego


Kiedy użytkownik sterydów uruchamia cykl, ich HPTA zostaje stłumione; w rezultacie ich ciała LH i FSH spadają prawie do zera (0), a ich ciało przestaje produkować testosteron. Ich jądra zazwyczaj kurczą się, gdy ciało zdaje sobie sprawę, że jest za dużo hormonów i nie ma potrzeby ich więcej. Tak więc, kiedy wyjdziesz z cyklu, ważne jest, aby uruchomić PCT (terapię po cyklu), aby pomóc odzyskać HPTA organizmu.
Clomid stymuluje przysadkę, aby uwolnić więcej gonadotropin. Gonadotropiny są hormonami białkowymi wydzielanymi przez komórki gonadotropowe przysadki mózgowej i stymulują szybsze i wyższe uwalnianie hormonu folikulotropowego (FSH) i hormonu luteinizującego (LH). Kiedy nastąpi wzrost gonadotropin, wzrost LH zwiększy całkowity poziom testosteronu, pozwalając użytkownikowi sztucznie utrzymywać wysokie poziomy testosteronu, dopóki ich własne ciało nie będzie w stanie odzyskać, utrzymując w ten sposób zyski.

6, Opis


Clomid (klomifen) jest niesteroidowym lekiem na płodność. Powoduje to, że przysadka mózgowa uwalnia hormony potrzebne do stymulacji owulacji (uwolnienie komórki jajowej z jajnika). Clomid jest stosowany w celu wywołania owulacji u kobiet z pewnymi chorobami, które zapobiegają naturalnie występującej owulacji. Wynika to z faktu, że cytrynian klomifenu wykazuje wyraźną zdolność do stymulowania owulacji.50-41-9 jest pochodną trifenyloetyleno-stilbenu, która jest agonistą lub antagonistą estrogenu w zależności od docelowej tkanki. Osiąga się to poprzez blokowanie / minimalizowanie wpływu estrogenu w organizmie. Bardziej konkretny Clomid jest chemicznie syntetycznym estrogenem o właściwościach agonistycznych / antagonistycznych i jest bardzo podobny pod względem struktury i działania do Nolvadexu. W niektórych tkankach docelowych może blokować zdolność estrogenu do wiązania się z odpowiednim receptorem. Jego zastosowanie kliniczne polega zatem na przeciwdziałaniu negatywnemu sprzężeniu zwrotnemu estrogenów na osi podwzgórze-przysadka-jajnik, co zwiększa uwalnianie LH i FSH. To oczywiście może pomóc w wywołaniu owulacji.


Clomid jest silnie skutecznym antyestrogenem oficjalnie sklasyfikowanym jako selektywny modulator receptora estrogenowego (SERM). Pod wieloma względami jest bardzo podobny do innego popularnego SERM w Nolvadex (cytrynian tamoksyfenu). Clomid po raz pierwszy zwrócił na siebie uwagę na początku lat 70. XX wieku jako silny środek wspomagający płodność i jest nadal używany do tego celu. Jest to również jeden z najczęściej używanych SERM przez użytkowników sterydów anabolicznych. Nie, to nie jest steryd anaboliczny, ale może być stosowany do zwalczania estrogenowych skutków ubocznych, czasami powodowanych przez sterydy anaboliczne. Może być również stosowany jako lek po terapii cyklicznej (PCT) w celu stymulowania stłumionej produkcji testosteronu z powodu stosowania sterydów anabolicznych. Stosowanie Clomidu przez PCT jest najczęstszym celem i najkorzystniejszym miejscem stosowania dla sterydów anabolicznych.


7, Przepisy

20 ml przy 50 mg / ml
1 gram cytrynianu klomifenu
1 zlewka odpowiednia do przechowywania objętości płynów
7,6 ml glicerolu
11,3 ml 190 Proof Grain Alcohol

20 ml przy 50 mg / ml
1 gram cytrynianu klomifenu
1 zlewka odpowiednia do przechowywania objętości płynów
8,4 ml PEG 600
10,5 ml 190 Proof Grain Alcohol

8, dawki


Mężczyźni zwykle uważają, że dzienne spożycie 50-100 mg (1-2 tabletki) w okresie od czterech do sześciu tygodni spowoduje powrót produkcji testosteronu do akceptowalnego poziomu. Bardzo powszechnym reżimem dawkowania jest; 300 md / dzień 1, 100 mg / dzień przez dni 2-11 i 50 mg / dzień przez dni 12-21. To podwyższenie poziomu testosteronu powinno następować powoli, ale równomiernie przez cały okres przyjmowania.

9, Half-Life


Okres półtrwania cytrynianu klomifenu wynosi około 5 do 7 dni, więc jako punkt odniesienia można przyjąć średni okres półtrwania wynoszący 6 dni.


10, efekty uboczne


Jeśli chodzi o toksyczność i skutki uboczne, Clomid jest uważany za bardzo bezpieczny lek. Kulturyści rzadko zgłaszają jakiekolwiek problemy, ale wymienione możliwe działania niepożądane obejmują uderzenia gorąca, nudności, zawroty głowy, bóle głowy i czasowo niewyraźne widzenie. Takie działania niepożądane pojawiają się jednak zwykle u kobiet, ponieważ odczuwają skutki manipulacji estrogenami znacznie łatwiej niż mężczyźni. Podczas gdy kobiety-sportowcy mogą wyraźnie zyskać na tej substancji, manipulowanie estrogenami nie jest prawdopodobnie najbardziej wygodnym sposobem na rozcinanie.

11, Recenzje Clomid


Clomid jest doskonałym SERM i od lat trwa dyskusja między użytkownikami sterydów anabolicznych co do tego, który SERM jest lepszy, Clomid czy Nolvadex. W celu ochrony cyklu ginekomastii każdy może pracować. Niektórzy donieśli, że Nolvadex ma tendencję do wykonywania lepszej pracy, ale być może trzeba będzie spróbować obu w różnym czasie, aby dokonać dokładnej oceny. Następnie używamy PCT i oba są równie skuteczne i ważne. Wielu głośno twierdzi, że Nolvadex jest znacznie lepszym SERM do celów PCT; istnieje jednak powszechny problem z tym stwierdzeniem. Większość osób używających Clomid nie używa wystarczająco dużo.

W miligramach na miligram Nolvadex jest silniejszy, więc jeśli nie planujesz dawki Clomid na Nolvadex, będziesz rozczarowany Clomidem. Zanim zaczniesz z nich korzystać, poznaj i zrozumiesz SERM i różne przedmioty. Zrozum właściwe protokoły dawkowania, a będziesz w pełni wykorzystywać Clomid i dowolny SERM, którego używasz.


12, Wyszukaj słowo kluczowe


Proszek cytrynianu klomifenu
Cytrynian klomifenu 50 mg
Tabletki cytrynianu klomifenu
Kapsułki cytrynianu klomifenu

13, Dlaczego my?


Specjalizujemy się w proszku i płynie steroidowym od ponad dziesięciu lat;
Możemy dostarczyć cały proszek steroidowy i roztwór o różnej mocy;
Możemy dostarczyć wiele rodzajów nowej mieszanki płynów o różnej mocy;
Wszystkie produkty są wysokiej jakości i szybka wysyłka w ukrytym opakowaniu;
Możemy dostarczyć zdjęcie opakowania i numer śledzenia po wysłaniu w ciągu 8-12 godzin po Twoim
płatność zachodnim związkiem, mg lub przelewem bankowym.
Doskonała obsługa posprzedażna przez całą dobę.

14, skontaktuj się ze mną


NIEBIESKI UNIWERSALNY (HK) CO.LTD

------------ przyjaciele, zapraszamy do zadawania pytań, będę online dla ciebie w każdej chwili !!! ---------------------- ------

Szczegóły kontaktu
HongKong Blue Universal Co., Limited.

Osoba kontaktowa: Tara

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)