Dom

HongKong Blue Universal Co., Limited. Kontrola jakości

Hello Ada, My waist is two inches smaller and I have gained five pounds of new muscle. I feel great.Thank you

—— Johnny

Just want to say thanks much for your advise and I will definitely be ordering from you again in the near future! Keep up the great service! Take care

—— Robert

Cool testosterone propio! Gained already 9 pounds and my joints feel strong, not weak like with other testosterones. No side effects except increased

—— Zoinberg

Im Online Czat teraz
QC profilu
StrongestAnabolicSteroid jest w pełni świadomy, że nie ma skrótów do jakości. Kupując takie produkty, ważne jest, aby nie ryzykować, dlatego surowce dla naszych produktów i gotowych produktów są w pełni sprawdzane przy użyciu najbardziej zaawansowanych technicznie urządzeń. Surowce stosowane w naszych produktach są poddawane kompletnej i rygorystycznej obróbce Testowania przed wyjściem z fabryki.

Procedury testowania:


Fabryka posiada setki testów, które służą do określania czystości, potencjału i jakości materiałów i produktów końcowych, z których wszystkie wykorzystują najnowocześniejszy sprzęt zapewniający całkowitą dokładność.

Testowanie produktów:


W dowolnym momencie podczas produkcji można przetestować produkt. Jeśli produkt nie spełnia wymagań normy, partia zostaje natychmiast wycofana, a na końcowym etapie produkcji produkt musi zostać poddany ostatecznej procedurze kontroli jakości, zanim będzie mógł otrzymać klasyfikację "przejściową", która ją sprzedaje.

Powtarzane czeki:


Oprócz standardowych testów surowce i produkty gotowe są testowane pod kątem zawartości metali ciężkich. W ostatnich latach nastąpił znaczny problem z produkcją podziemnych fabryk produkujących złe produkty wysokiej jakości, wypełnione toksycznymi metalami ciężkimi. Wynika to z tego, że nie są licencjonowane, a zatem nie mają obowiązku sprawdzania ich; Kiedy kupujesz tanie produkty - płacisz za swoje zdrowie.

Chociaż poziom surowców metali ciężkich znalezionych w surowcach może być do zaakceptowania, po zmieszaniu z innymi związkami i reakcjami, poziomy te mogą się zmienić. Testowanie w całym procesie produkcyjnym zapewnia zatem, że nasza Fabryka zawsze uwalnia najbezpieczniejsze i najskuteczniejsze związki.

Certyfikaty
 • HongKong Blue Universal Co., Limited.

  Standard:SGS Certificate

  Numer:QIP-ASI1441256

  Data wydania:2017-04-28

  Data wygaśnięcia:2018-04-27

  Zakres / piecyk:Pharmaceuticals Intermediates

  Wydane przez:Made-in-china

Szczegóły kontaktu
HongKong Blue Universal Co., Limited.

Osoba kontaktowa: Mr. John

Tel: 86-170-7611-6742

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)